قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس


اجرای پروژه های پیمانکاری و EPCشرکت تولید ملزومات برق با بیش از 30 سال حضور فعال و مستمر در صنعت برق و با تکیه بر توان فنی مهندسی، بازرگانی، تجارب مدیران و کارشناسان مجرب،تجهیزات و ماشین آلات و همچنین سوابق پیمانکاری در زمینه های مهندسی پایه، تامین تجهیزات، نصب، اجرا و راه اندازی تاسیسات، سیستم های الکتریکال و مکانیکال، طراحی،تامین و احداث پست های برق، خطوط انتقال، سیستم BOP نیروگاهی، پروژه های صنعتی، ساختمانی و خاص پروژه های نفت، گاز، پتروشیمی، پالایشگاه، نیروگاه، فولاد، مس، فرودگاهی و دیگر صنایع فعالیت می نماید.

اين شرکت با داشتن گواهينامه ISO 9001:2008 و 2015:ISO 14001 و ISO 45001:2018 از SGS ، رتبه 1 پيمانکاری نيرو زير رشته پست ها و انتقال و توزيع نيرو ، رتبه 1 پيمانکاری تاسيسات و تجهيزات ، رتبه 5 راه و ترابری و رتبه 5 ساختمان و ابنیه از معاونت برنامه ريزی و نظارت راهبردی رياست جمهوری سابقه درخشانی در حوزه ساخت تجهيزات صنعت برق و اجرای پروژه ها به روش EPC به جای گذاشته است.

فعاليتهای EPC شرکت TMB در قالب معاونت پروژه ها طراحی و به اجرا گذاشته می شود. مديريت پروژه، مديريت برنامه و کنترل، مديريت فنی و مهندسی، مديريت کنترل کيفيت و سرپرستی و هماهنگی پروژه از جمله ارکان اين معاونت به شمار می آيند.

خدمات مهندسي(E) :

تهيه طرحهاي جانمايی تجهيزات و ماشين آلات

طراحی پايه و تفصيلی پروژه هاي صنعتی ، نيروگاهی، فرودگاهی ، نفت ، گاز و پتروشيمی

تامين تجهيزات(P) :

تهيه فهرست تامين کنندگان کالا

دريافت پيشنهادات و ارزيابی فنی و اقتصادي آنها

انتخاب روشهاي تامين و تبادل وجوه و اعتبارات

نظارت بر ساخت و مديريت بازرسيهاي لازم

مديريت مراحل حمل ،ترخيص و تحويل کالا

اجراي پروژه ها (C) :

انجام کامل پروژه هاي صنعتی ،نيروگاهی ،فرودگاهی و نفت ،گاز و پتروشيمی

خدمات مدیریتی و مشاوره ای (M) :

مديريت پروژه ها با ساختار مديريت طرح يا مديريت پيمان

تهيه طرحهاي توجيهی فنی و اقتصادي پروژه هاي کليد در دست